Hlúpa túžba,
už dávno vopchala hlavu
do slučky zarytého mlčania,
postavila sa na stoličku,
a teraz sníva
o poslednom kopnutí.
Vráť sa,
zabi ma celkom,
nechcem byť mŕtva
iba napoly!
Hlúpa túžba,
už dávno vopchala hlavu
do slučky zarytého mlčania,
postavila sa na stoličku,
a teraz sníva
o poslednom kopnutí.
Vráť sa,
zabi ma celkom,
nechcem byť mŕtva
iba napoly!
https://youtube.com/shorts/_8Ix13X-kyM?feature=shared https://youtube.com/shorts/_8Ix13X-kyM?feature=shared Zhudobnené básne
Dnes tu sme, zajtra nemusíme. Tak nejak cítim, že by tu niečo malo zostať a keďže viem, že ma na tejto platforme stále ludia vyhľadávajú, dávam sa sem, v svojej poézii
December si zas Na perie z dažďa privyká. Boh ukryl svoje srdce Do medovníka. A čas je múdry blázon, Čo zobral všetkým kráľom Koruny. Polnočná omša Brnká na struny. Náhle sa vystrie vesmír, Dažďom spútany A siaha do hviezd Roztrasenými prstami. Že vraj som vaše, Teší sa dieťa, Čo v jasliach zohrievajú Kravičky. Anjel ho prikryl, Koledou, tónom z pesničky. Tak [...]
Francúzsky Paríž to už má za sebou. Vlnu nepríjemných horúčav ukončila búrka a dážď.
Predchádzajúci rekord namerali na rovnakej stanici v sobotu.
Príčina havárie nebola bezprostredne známa.
Podľa prezidenta HaZZ pôjde o ťažkú misiu v náročných podmienkach.
rozpravkarka2 Stanko, nuž, áno, ...
haber ...taká obesená túžba ...
rozpravkarka2 Lastovička, dúfam, ...
lastovička Pod rodnou strechou ...
rozpravkarka2 Lastovička... Práve ...
Celá debata | RSS tejto debaty